+98-77956756-021 info@simplesmart.ir

فراتر از یک ترموستات

این ترموستات هوشمند قادر به کنترل وضعیت دما اتاق است. به واسطه پروتکل ارتباطی WIFI شما می توانید از طریق نرم افزار خانه هوشمند دما اتاق را تغییر دهید. شما به راحتی می توانید از این ترموستات هوشمند در سناریوهای مختلفی مانند حضور، عدم حضور، خواب و … استفاده کنید.

 

 

 

اوج ظرافت در طراحی

 

 

 

 

تنظیم دما
از طریق نرم افزار

شما میتوانید از طریق نرم افزار خانه هوشمند بطور مستقل دمای هر نقطه از خانه هوشمند خود را کنترل و تنظیم کنید. نرم افزار این امکان را برای شما فراهم می کند تا زمانی که خارج از خانه هستید بتوانید دمای محیط را به سطح دلخواه برسانید. این نکته را فراموش نکنیم که تمامی ویژگی هایی که از طریق نرم افزار قابل کنترل هستند را شما می توانید بصورت فیزیکی از طریق ترموستات انجام دهید.

 

 

 

 

تنظیم دمای هوشمند
کاهش مصرف انرژی

زمانی که شما این امکان را دارید تا از از طریق نرم افزار تلفن همراه یا از دسترسی ابر یا Cloud به امکانات ترموستات هوشمند دسترسی داشته باشید، این امکان برای شما فراهم است تا بتوانید آن را در سناریو های مختلف فراخوانی کنید. مثلا زمانی که شما از اتاق خارج می شوید سیستم سرمایش و گرمایش خاموش شود. طبق تحقیق تیم فنی ما، همین سناریو ساده می تواند تا 50% میزان مصرف شما را کاهش دهد. از کاهش مصرف در اولین دوره قبوض لمس خواهد شد.

ویژگی های منحصر به فرد

ترموستات هوشمند خانه هوشمند ساده از ویژگی های مهمی بهره می برد تا برای شما بهترین ها را به ارمغان بیاورد

حامی محیط زیست

تمامی قطعات بکار رفته در بردهای این ترموستات دارای استاندارد حفاظت از محیط زیست می باشد. بکارگیری درست این ترموستات در سناریو ها توسط شما به این سرفصل کمک خواهد کرد.

اتصال مستقیم

با پشتوانه چیپست WIFI داخلی و ساختار نوین نرم افزار خانه هوشمند ساده، شما می توانید بدون نیاز به کنترلر مرکزی از این ترموستات استفاده کنید.

دسترسی از راه دور

چیپ داخلی و ایجاد بستری دسترسی از طریق ابر، این امکان را ایجاد کرده تا بتوانید دما را از هر نقطه ای از دنیا تنظیم کنید.

نرم افزار ماژولار

ما این امکان را فراهم کرده ایم تا بتوانیم چیدمان دلخواه خود را برای محیط کاربری خوب درست کنید. شما میتوانید گزینه های جدید به صفحه خود اضافه یا گزینه های کم کاربرد را از صفحه اصلی حذف کنید.

همین الان خرید کنید

نصب آسان

ترموستات هوشمند خانه هوشمند ساده از دوبخش ساده تشکیل شده است. زمان نصب شما قسمت قابل نصب بر روی دیوار را تحویل نصاب داده و پس از نصب آن توسط تکنسین فنی، می توانید خود آن را نصب کنید. این نوع طراحی نگرانی شما را از هرگونه آسیب رسانی هنگام نصب از بین خواهد برد. ما در طراحی تجهیزات هم نگرانی های شما را مد نظر قرار می دهیم.