+98-77956756-021 info@simplesmart.ir

کلید تاچ هوشمند

ما اعتقاد داریم زیبایی در سادگی است

 

 

 

بدون نیاز به کنترلر مرکزی 

خانه هوشمند ساده به معنای واقعی ساده است. شما به راحتی می توانید یک کلید تاچ هوشمند را بدون نیاز به کنترلر مرکزی به نرم افزار خانه هوشمند وصل کنید و از ویژگی های خانه هوشمند با کمترین هزینه استفاده کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تنوع در ترکیب چیدمات دکمه های کلید تاچ

تنوع در رنگ بندی 

شما بر اساس نوع چیدمان و دکوراسیون خانه خود می توانید فریم و صفحه مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

کنترل و کاهش مصرف انرژی

کنترل مصرف انرزی و در نهایت کاهش مصرف انرژی بهترین راه برای احترام گذاشتن به محیط زیست است. کلیدهای تاچ هوشمند خانه هوشمند ساده بهترین گزینه برای مدیریت مصرف است.

 

 

 

 

 

 

مجموعه ای از ویژگی ها

کلید 1.2.3 کانال

کلیدهای تاچ خانه هوشمند ساده، با رله داخلی، با تنوع سه نوع یک و دو و یه کانال روانه بازار شده است.

ابعاد استاندارد

کلیدهای تاچ سیمپل، مناسب برای قوطی های استاندارد ایران است. شما به راحتی می توانید با جابجا کردن کلیدهای سنتی با کلید هوشمند، روشنایی خود را هوشمند کنید.

پروتکل WIFI

کلیدهای هوشمند خانه هوشمند ساده با پشتیبانی از پروتکل WIFI بدون نیاز به کنترلر مرکزی، از طریق نرم افزار خانه هوشمند قابل کنترل است.

دقت در جزییات

 

 

فریم کلیدهای تاچ هوشمند خانه هوشمند ساده، با ظرافت خاصی طراحی می شوند. فریم های فلزی با دستگاه CNC تراشیده می شوند. و لایه آبکاری به همراه فراینده تثبیت رنگ بر ظرفت آن افزودن است. دقت در جزییات مختلف این کلید اعم از ظاهری و داخلی توانسته رضایتمندی مصرف کنندگان را تا 95% افزایش دهد.

 

 

 

هرگز چیزی را فراموش نخواهید کرد.

تصور کنید این اتفاق ناراحت کننده چند بار برای شما رخ داده است. آیا لامپ را خاموش کردم؟ در خانه هوشمند ساده دیگر این نگرانی را نخواهید داشت. شما به راحتی می توانید زمان قدم زدن یا در مسیر فرودگاه وسایلی را که به دلیلی عجله فراموش کرده اید خاموش کنید را خاموش کنید.

در تمام شرایط

آرامش در سفر

 

 

 

 

 

 

شما بدون نیاز به کنترلر مرکزی می توانید روشنایی ویلای خود را از طریق نرم افزار خانه هوشمند کنترل کنید

Welcome to smart Living